Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Mała infrastruktura w Brudnowie - przestrzeń dla każdego

Projekt dofinansowano w ramach Programu Mikrogranty "Łódzkie na plus" 2019 realizowanego przez Centrum OPUS, finasowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Wartość ogólna zadania: 5 000,00 zł
Źródła finansowania zadania:
   - dotacja: 5 000,00 zł
   - środki KGW: 0,00 zł

Zakres zadania:

  • uporządkowanie terenu
  • zakup stołów i ławek przeznaczonych do użytkowania na zewnątrz budynku
  • zakup sprzętu grającego
  • ognisko integracyjne (Pierwszą imprezą integracyjną, jaka odbyła się na zagospodarowanym w ramach projektu terenie było ognisko. Impreza miała formę „koszyczkową” – każdy przyniósł ze sobą coś do jedzenia: kiełbaski na ognisko, pieczywo, domowe ciasto. W trakcie imprezy dla dzieci zostały zorganizowane warsztaty „Jesienne stworki”, polegające na wykonaniu postaci z kasztanów, szyszek, żołędzi itp. Strażacy z OSP w Brudnowie przedstawili krótki wykład na temat ostrożnego obchodzenia się z ogniem, zakazu wypalania traw oraz zagrożeń, jakie w okresie jesieni i zimy niesie ze sobą niewłaściwe użytkowanie urządzeń grzewczych. Dzięki zakupionemu sprzętowi muzycznemu zorganizowano karaoke i zabawę taneczną)

Termin realizacji: 2019 rok

Beneficjent zadania: Koło Gospodyń Wiejskich "Brudnowianki"

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-26 16:59przez:
Opublikowano:2019-12-11 14:26przez: Justyna Ługowska
Podmiot udostępniający: Urząd Gminy w Dalikowie
Odwiedziny:1487

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo